Pokoje

Oferujemy do Państwa dyspozycji pokoje:

1-osobowe

Pokój 24 m2 wyposażony w komfortowe łóżko, szafę, TV, barek na napoje (niechłodzony), komodę, stolik, czajnik; łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i WC.

2-osobowe

Pokój 24 m2 wyposażony w komfortowe pojedyncze łóżka z możliwością złączenia, szafę, TV, barek na napoje (niechłodzony), komodę, stolik, czajnik; łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i WC.

Apartament

Pokój 58 m2 z tarasem i widokiem na jezioro składający się z sypialni wyposażonej w podwójne łóżko małżeńskie, TV, komodę oraz pokoju dziennego, w którym znajduje się wygodna 2 osobowa rozkładana sofa, duża szafa, TV, czajnik oraz lodówka; łazienka z wanną, umywalką i WC.

Pokój rodzinny

Pokój 58 m2 z tarasem składający się z sypialni wyposażonej w podwójne łóżko małżeńskie i komodę, TV oraz pokoju dziennego, w którym znajduje się wygodna 2 osobowa, rozkładana sofa i duża szafa, TV, czajnik oraz lodówka; łazienka z wanną, umywalką i WC.Każdy z pokoi posiada dostęp do Wi-Fi oraz komplet ręczników.

Ponieważ nie jesteśmy obiektem kategoryzowanym na wyposażeniu pokoi nie posiadamy środków higienicznych oraz suszarek do włosów.

Doba hotelowa trwa od godz.: 15.00 - 11.00
Śniadanie w godz.: 7.30 - 9.00

W całym budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia. Uruchomienie systemu pożarowego powoduję natychmiastowe wezwanie straży pożarnej na koszt klienta.

Przepraszamy, ale Villa "Dobry Adres" nie przyjmuje gości ze zwierzętami.