Pokoje

Oferujemy do Panstwa dyspozycji pokoje:

1-osobowe

Pokoje 24 m2 wyposażony w komfortowe podwojne łóżko,szafę, barek, komodę, stolik oraz czajnik z łazienką z kabiną prysznicową , umywalką i WC.

2-osobowe

Pokoje 24 m2 wyposażony w komfortowe pojedyncze łóżka z możliwością złączenia,szafę, barek, komodę, stolik oraz czajnik , z łazienką z kabiną prysznicową , umywalką i WC.

Apartament

Pokoje 58 m2 z tarasem i widokiem na jezioro składający się z sypialni wyposażonej w podwójne łóżko małżeńskie i komodę oraz pokoju dziennego,w którym znajduje się wygodna 3 osobowa, rozkładana sofa i duża szafa, łazienka z wanną, umywalką i WC.

Pokój rodzinny

Pokoje 58 m2 z tarasem składający się z sypialni wyposażonej w podwójne łóżko małżeńskie i komodę oraz pokoju dziennego,w którym znajduje się wygodna 2 osobowa, rozkładana sofa i duża szafa, łazienka z wanną, umywalką i WC.Każdy z pokoi wyposażony jest w TV oraz Wi-Fi

Doba hotelowa trwa od godz 14.00- 11.00
Śniadanie godz 7.30-9.00

W całym budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia. Uruchomienie systemu pożarowego powoduję natychmiastowe wezwanie straży pożarnej na koszt klienta. Przepraszamy, ale Villa "Dobry Adres" nie przyjmuje gości ze zwierzętami.